|
|
|
|
 |
ForestGoku
2005-08-15 14:31:05
|
223
|
hmm.. hm.... nem is tudom mikor álítottam nem publikusra az emailomat.... a goku@freestart.hu -ra lehet emailt küldeni, de legyen egyértemlű a levél tárgya, nehogy spamnak nézzem! |
|
A hozzászólás:
 |
Degec007
2005-07-15 18:20:00
|
220
|
| s milyen címre lehetne írni neked mailt??? |
|
Előzmény:
 |
ForestGoku
2005-07-11 21:41:31
|
218
|
Költözés miatt keresek gazdát az akváriumomnak: 52 literes aksi, 2bd aranyhal, 1 boszorkányharcsa, 1 tetra, 1 rózslazac + almacsigák + 1 tűzhasú gekkó. Ha befogadod őket viheted. Akit érdekel írjon mailt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|