Keresés

Részletes keresés

ForestGoku Creative Commons License 2005-08-15 14:31:05 223
hmm.. hm.... nem is tudom mikor álítottam nem publikusra az emailomat....
a goku@freestart.hu -ra lehet emailt küldeni, de legyen egyértemlű a levél tárgya, nehogy spamnak nézzem!
A hozzászólás:
Degec007 Creative Commons License 2005-07-15 18:20:00 220
s milyen címre lehetne írni neked mailt???
Előzmény:
ForestGoku Creative Commons License 2005-07-11 21:41:31 218
Költözés miatt keresek gazdát az akváriumomnak: 52 literes aksi, 2bd aranyhal, 1 boszorkányharcsa, 1 tetra, 1 rózslazac + almacsigák + 1 tűzhasú gekkó. Ha befogadod őket viheted.
Akit érdekel írjon mailt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!