Keresés

Részletes keresés

epresjoghurt Creative Commons License 2005-07-20 14:07:59 384

Sőt nem 1,  hanem legalább 3. :o)

Nehéz őket elcsípni, így kép nemtom lesz-e, de ha gondolod, eljöhettek sünlesre. :o)

 

A farakás alatt laknak és akkor sikerült megnézni őket, amikor elindultak vacsorázni. Jelenleg a hullott vadringló a menü.

Törölt nick Creative Commons License 2005-07-15 14:48:39 382
"de ő nagyon rejtőzködik"   Így nehéz!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-07-15 14:29:21 381
Van sünitek?:) Mutiiii:))))
Előzmény:
epresjoghurt Creative Commons License 2005-07-13 16:35:17 376

Nagyon aranyosak ezek a kis sünök. :o))

 

Már alig várom, hogy a miénket is lencsevégre kaphassuk végre, de ő nagyon rejtőzködik. Annyi derült csak ki, hogy a farakásban lakik a kertben. :o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!