|
|
|
|
 |
epresjoghurt
2005-07-20 14:07:59
|
384
|
Sőt nem 1, hanem legalább 3. :o)
Nehéz őket elcsípni, így kép nemtom lesz-e, de ha gondolod, eljöhettek sünlesre. :o)
A farakás alatt laknak és akkor sikerült megnézni őket, amikor elindultak vacsorázni. Jelenleg a hullott vadringló a menü. |
|
 |
Törölt nick
2005-07-15 14:48:39
|
382
|
| "de ő nagyon rejtőzködik" Így nehéz! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-07-15 14:29:21
|
381
|
| Van sünitek?:) Mutiiii:)))) |
|
Előzmény:
 |
epresjoghurt
2005-07-13 16:35:17
|
376
|
Nagyon aranyosak ezek a kis sünök. :o))
Már alig várom, hogy a miénket is lencsevégre kaphassuk végre, de ő nagyon rejtőzködik. Annyi derült csak ki, hogy a farakásban lakik a kertben. :o) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|