Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2005-07-15 07:37:24 380
Csámcsognak azok.Éjszaka kell halgatózni.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-07-15 05:51:03 379
A kissünik eltűntek a műhelyből.:(((
Tegnap egyet a virágoskertben láttam bócorogni, tehát valszeg "kirepültek" a fészekből.
De azt amit ebben a topikban olvastam, hogy a kertben bóklászó sünöket lehet hallani, mert olyan hangosak nem tapasztaltam.
Vagy messzire csavarognak, v a mieink túl jólneveltek, nem csámcsognak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!