Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2005-07-14 09:31:49 136

Jahh. Hanem gumicsizma-szaküzletet. :-)))

Télleg, küldhetnél kiselejtezett gumibotokat alapanyagnak. :-)

A hozzászólás:
maribor Creative Commons License 2005-07-13 18:36:41 132

te is?

DINO is most vett telket Tócoskerten.

Szerintem nem a metrót építi.

Előzmény:
green_d Creative Commons License 2005-07-13 16:50:50 129
Na sziasztok, van valamiújság?Közben ezerrel építkezek... (suck)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!