Keresés

Részletes keresés

green_d Creative Commons License 2005-07-13 17:13:48 131

Ja tényleg, kicsit puderos az agyam a sok cementtől... Azért kérdezni itt is lehet! 

Bazz, azt olvastátok, hogy a Csank meg a Titi Sopronba költözik? Igaz, hogy van még 1-2 ember akiket max. a lelátókon látnék szívesen de ezek erősen beletartoznak ebbe a magba. Mikor halnak már ezek ki?

A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-07-13 16:57:29 130
ez nem a hová tűnt Green Doktor topic... :)))
Előzmény:
green_d Creative Commons License 2005-07-13 16:50:50 129
Na sziasztok, van valamiújság?Közben ezerrel építkezek... (suck)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!