|
|
|
|
 |
green_d
2005-07-13 17:13:48
|
131
|
Ja tényleg, kicsit puderos az agyam a sok cementtől... Azért kérdezni itt is lehet!
Bazz, azt olvastátok, hogy a Csank meg a Titi Sopronba költözik? Igaz, hogy van még 1-2 ember akiket max. a lelátókon látnék szívesen de ezek erősen beletartoznak ebbe a magba. Mikor halnak már ezek ki? |
|
A hozzászólás:
 |
R.P.P.
2005-07-13 16:57:29
|
130
|
| ez nem a hová tűnt Green Doktor topic... :))) |
|
Előzmény:
 |
green_d
2005-07-13 16:50:50
|
129
|
| Na sziasztok, van valamiújság?Közben ezerrel építkezek... (suck) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|