Keresés

Részletes keresés

DINO Creative Commons License 2005-07-13 16:33:01 123

Na látod.

Akkor fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.

Pedig nem ártana...

A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-07-13 16:25:17 122
Nem, nem töltök le lokitopicból videókat :)
Kitiltalak onnan is :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény:
DINO Creative Commons License 2005-07-13 16:23:01 121

Bazzzze, van fogalmad egyáltalán, hogy mi volt az a videó és miért írtam???

Várlak inkább a mea culpában!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!