Keresés

Részletes keresés

R.P.P. Creative Commons License 2005-07-13 16:25:17 122
Nem, nem töltök le lokitopicból videókat :)
Kitiltalak onnan is :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A hozzászólás:
DINO Creative Commons License 2005-07-13 16:23:01 121

Bazzzze, van fogalmad egyáltalán, hogy mi volt az a videó és miért írtam???

Várlak inkább a mea culpában!!!

Előzmény:
R.P.P. Creative Commons License 2005-07-13 16:21:44 120
"Megnéztem az ide tegnap belinkelt videót és irígykedtem."

szerintem intézzük magánban

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!