|
|
|
|
 |
titolesz
2005-07-13 18:56:35
|
133
|
| Annak a videónak annyi köze van a Lokihoz,mint az Újpestnek a bajnoki címhez.Semmi. |
|
 |
DINO
2005-07-13 16:23:01
|
121
|
Bazzzze, van fogalmad egyáltalán, hogy mi volt az a videó és miért írtam???
Várlak inkább a mea culpában!!! |
|
A hozzászólás:
 |
R.P.P.
2005-07-13 16:21:44
|
120
|
"Megnéztem az ide tegnap belinkelt videót és irígykedtem."
szerintem intézzük magánban |
|
Előzmény:
 |
DINO
2005-07-13 16:09:59
|
119
|
Ebből ez hogy a faszba jött le neked?
Adjatok egy linket a moditopikhoz, mert kitiltott valami gyök! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|