Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hakos Creative Commons License 2005-07-11 09:50:47 284
valami van, de en nem jartam utana.
Azthiszem a hazbol is van, aki oda jar. Kulsosok is bemehetnek, sot. Nagyon jol jonne nekik a sok vendeg, mert eleg draga hely.
udv
Előzmény:
murray Creative Commons License 2005-05-03 11:38:37 283

sziasztok állitólag van ott felétek babaúszás lehetőség? tudtok erről vmit? "külsösök" is igénybe vehetik?

köszi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!