|
|
|
|
 |
Caipi
2005-07-05 20:27:05
|
614
|
| Hát ilyen nevű nem. Akit a bíróság küldött, az meg 70.000 forint(om)ért usque azt "szakértette", hogy nem tudja. De nem kaptad meg a hetekkel ezelőtt küldött mail-emet? |
|
A hozzászólás:
 |
morpet
2005-07-05 18:39:21
|
613
|
Volt már szakhatósági bemérés vagy micsoda? |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2005-07-05 12:01:07
|
612
|
Azt nem tudom. Az én tárgyalásom per pillanat áll, mert egyezkednek az ügyvédek, de bőven lehet, hogy folytatni kell. Már tisztára el vagyok fásulva és leszarom az egészet.. még szerencse, hogy a bérlakásban legalább nagyon szeretek lakni.
És Felétek miújs?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|