Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2005-07-05 20:27:05 614
Hát ilyen nevű nem. Akit a bíróság küldött, az meg 70.000 forint(om)ért usque azt "szakértette", hogy nem tudja. De nem kaptad meg a hetekkel ezelőtt küldött mail-emet?
A hozzászólás:
morpet Creative Commons License 2005-07-05 18:39:21 613

Volt már szakhatósági bemérés vagy micsoda?

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2005-07-05 12:01:07 612

Azt nem tudom. Az én tárgyalásom per pillanat áll, mert egyezkednek az ügyvédek, de bőven lehet, hogy folytatni kell. Már tisztára el vagyok fásulva és leszarom az egészet.. még szerencse, hogy a bérlakásban legalább nagyon szeretek lakni.

És Felétek miújs?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!