|
|
|
|
 |
Laja73
2005-07-06 07:32:42
|
615
|
Szia Caipi!
Így van, csak semmi stressz :) Amúgy körvonalazódik már, milyen irányba megy a dolog? Mi majd most leszünk érdekesek, egy év külföld után visszaköltözött a szomszéd. De még mindig csak az egyik oldalon :) |
|
 |
morpet
2005-07-05 18:39:21
|
613
|
Volt már szakhatósági bemérés vagy micsoda? |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2005-07-05 12:01:07
|
612
|
Azt nem tudom. Az én tárgyalásom per pillanat áll, mert egyezkednek az ügyvédek, de bőven lehet, hogy folytatni kell. Már tisztára el vagyok fásulva és leszarom az egészet.. még szerencse, hogy a bérlakásban legalább nagyon szeretek lakni.
És Felétek miújs?
|
|
Előzmény:
 |
Laja73
2005-07-05 07:21:57
|
611
|
| Mi újság a hangszigetelés világában? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|