Keresés

Részletes keresés

Laja73 Creative Commons License 2005-07-06 07:32:42 615
Szia Caipi!

Így van, csak semmi stressz :) Amúgy körvonalazódik már, milyen irányba megy a dolog? Mi majd most leszünk érdekesek, egy év külföld után visszaköltözött a szomszéd. De még mindig csak az egyik oldalon :)
morpet Creative Commons License 2005-07-05 18:39:21 613

Volt már szakhatósági bemérés vagy micsoda?

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2005-07-05 12:01:07 612

Azt nem tudom. Az én tárgyalásom per pillanat áll, mert egyezkednek az ügyvédek, de bőven lehet, hogy folytatni kell. Már tisztára el vagyok fásulva és leszarom az egészet.. még szerencse, hogy a bérlakásban legalább nagyon szeretek lakni.

És Felétek miújs?

 

Előzmény:
Laja73 Creative Commons License 2005-07-05 07:21:57 611
Mi újság a hangszigetelés világában?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!