Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2005-07-05 12:01:07 612

Azt nem tudom. Az én tárgyalásom per pillanat áll, mert egyezkednek az ügyvédek, de bőven lehet, hogy folytatni kell. Már tisztára el vagyok fásulva és leszarom az egészet.. még szerencse, hogy a bérlakásban legalább nagyon szeretek lakni.

És Felétek miújs?

 

A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2005-07-05 07:21:57 611
Mi újság a hangszigetelés világában?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!