|
|
|
|
 |
ziko3
2005-07-03 17:52:37
|
1058
|
Cicák szépen fokozatosan le fogják rendezni egymás között.Általában a kölyköket nem bántják.
A kutymorgó nehezebb ügy..)) Én hiába beszélek,azértis meg kell ugatni őket. |
|
A hozzászólás:
 |
tapmancs !!
2005-07-03 17:24:59
|
1057
|
Hát a kutyával valamennyire sikerült megbeszélni a dolgokat, de még a cicák megse hallgatnak :(((  |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-07-03 17:12:05
|
1056
|
Gratula a kis teki Mollihoz! Nagyon szép kiscirmák.
Fog az az összeszoktatás menni,csak idő kell hozzá. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|