Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-07-03 17:52:37 1058

Cicák szépen fokozatosan le fogják rendezni egymás között.Általában a kölyköket nem bántják.

 

A kutymorgó nehezebb ügy..)) Én hiába beszélek,azértis meg kell ugatni őket.

A hozzászólás:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-07-03 17:24:59 1057
Hát a kutyával valamennyire sikerült megbeszélni a dolgokat, de még a cicák megse hallgatnak :((( Valaki segítene?
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-07-03 17:12:05 1056

Gratula a kis teki Mollihoz! Nagyon szép kiscirmák.

 

Fog az az összeszoktatás menni,csak idő kell hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!