Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-07-03 17:12:05 1056

Gratula a kis teki Mollihoz! Nagyon szép kiscirmák.

 

Fog az az összeszoktatás menni,csak idő kell hozzá.

A hozzászólás:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-07-03 17:02:45 1055

Sziasztok!!

 

Megkaptam új cicámat aki 2 hónapos nőstény cica. Molli a neve. Épen folyamatban van a két cicával és a kutyával való összeszoktatás. Nem mondhatnám még hogy barátok csak eltűrik egymást. az egész nap így telik el nálunk:

Berci nem zavartatja magát csak lustálkodikBerci nem zavartatja magát csak lustálkodikKormi csak a távolból nézi mit csinál a kis HuncutMolli pedig az egész délutánját azzal tölti hogy minden méhecskét elkapMorzsi meg a cica minden mozdulatát követi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!