|
|
|
|
 |
Édy Endre
2005-07-01 17:03:59
|
121
|
| [Általában az emberek nagy része cölibátusban él tinédzserkoráig. Van, aki tovább is. Fújj, de undorító! :)] |
|
A hozzászólás:
 |
PROWL
2005-07-01 16:13:51
|
117
|
Amit rendes, tisztességes útján nem művelhet az ember, az ferde, deformált, kártékony, sőt gyilkos módon keres magának utat. A cölibátus nem Istent dicséri, nem a szolgálat lelkületét segíti, hanem sátáni, gyilkos, és csak az egyházuk zsebét védi.
http://index.hu/politika/bulvar/pedopap0630/ |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|