Keresés

Részletes keresés

Édy Endre Creative Commons License 2005-07-01 17:03:59 121
[Általában az emberek nagy része cölibátusban él tinédzserkoráig. Van, aki tovább is. Fújj, de undorító! :)]
A hozzászólás:
PROWL Creative Commons License 2005-07-01 16:13:51 117

Amit rendes, tisztességes útján nem művelhet az ember, az ferde, deformált, kártékony, sőt gyilkos módon keres magának utat.  A cölibátus nem Istent dicséri, nem a szolgálat lelkületét segíti, hanem sátáni, gyilkos, és csak az egyházuk zsebét védi.

 

 

http://index.hu/politika/bulvar/pedopap0630/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!