Keresés

Részletes keresés

garfieldka Creative Commons License 2005-06-30 17:46:27 284

Na, komolyra f-ordítva a szót! Van ilyen, de bevallom én fejbül nem tudom ezt levezetgetni a lépcsőőőőn.

 

Meg kellene keresnem a szagkönyveket. Öreg vagyok én má' ehhez a fénytanhoz. Akik viszont nemrég tanulták, talán segítenek neked. Csak meg szerettelek volna nyugtatni, hogy van ilyen.

A hozzászólás:
ceva_sony Creative Commons License 2005-06-30 16:59:39 283
Ok, köszönöm. Publikus? ;))
Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2005-06-30 16:57:40 282
Van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!