Keresés

Részletes keresés

TaXiN Creative Commons License 2005-06-30 09:17:11 705
"hol kerulnek az onkormanyzatoknak egy fillerjukbe is a lakoparkok.."

Ha jól emléxem egy TSZ földről van szó, amit az önkormányzat lakóparkká csinált a fejlesztési terveiben. Az került az önkormányzatnak pénzébe, hogy nem a saját üres legelőjét adta el az embereknek arany-áron, hanem megengedte, hogy ezt más tehesse meg. Azért a legelő / építési telek árkülönbözet igen nagy bukta...

A másik, meg állami baromság, hogy szocpol stb-vel kitessékelte a pénzes embereket a belvárosból (csak új lakásra adták) és a belváros így lerohadt.
A hozzászólás:
mabelle Creative Commons License 2005-06-30 00:13:03 702
udv

OFF

Sopronbol??

akkor azt is tudod... hogy ezekben a lakoparkokban az embereknek még au utakat is maguknak kell fizetni.... és ha mázlid van,(ja és valakit megkensz) akkor a 3 evre ra visszakapsz 30 szazalekot.. amibol a zsebkendonyi jardat megcsinaléhatod .. ahol van rá hely... én nem látom ,hol kerulnek az onkormanyzatoknak egy fillerjukbe is a lakoparkok.. (bar teny hogy a kozgazt 3 szemeszert utan ott is hagytam)..

ja és szerintem egesz jo a belvaros... volt ez már sokkal roszabb is

ON
Előzmény:
TaXiN Creative Commons License 2005-06-20 15:39:04 696
Fogalmam sincs hány százalék. De mivel Sopronban csak a munkanélküliek számát növelnék, nem is baj, hogy kimennek...

Nem hiszem, hogy az önkormányzatnak kellene fizetni a felújítást. Ami építkezések vannak Sopron környékén, annak a töredéke elég pénz lenne - de akkor olyan lakáspolitika kellene (országosan), hogy az emberek bent akarjanak maradni a városban. Pl ha a teljes szocpol járt volna belvárosi felújításra is, akkor sokan meglépték volna... így meg infrastruktúra (ovoda pl) nélküli városrészek keletkeztek, a meglevő részek meg lepusztultak.
Miért jó ez?

"ellenzéki pógármester"
Hűbazzmeg... Walter Dezső, Sopron polgármestere Fideszes ?????????
Vagy, ha MSZP-s, akkor a Fidesz nyerte 2004-ben a választásokat?

Hogy is van ez????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!