Keresés

Részletes keresés

breien Creative Commons License 2005-07-02 18:59:23 707
ugye nem így gondolod?

Az eddigi gyakorlat, mintha ezt igazolta volna K. Európai országokba.
"gazdálkodj rosszul, s számíthatsz segélyre"?

ugye nem ezt akarjuk tovább folytatni?
breien Creative Commons License 2005-06-30 08:05:31 703

Nos,  nem vitatom,  hogy  van  benne  tisztázandó  tétel,  de  ha  arra  gondolok, hogy  a  K+F-et,  az  oktatást,  akarja  előtérbe  helyezni, akkor  semmi  kifogásom nincs  ellene.

 

Múlt  heti  hír  itthonról!  /seperjünk  a saját  portán /

 

+ milló  tonna  gabona  Spanyol  honba történő szállítása  raktározás  céljából,  hogy  az  EU-n  kívűl  értékesíthessük.

Mára,  300 000 tonnára  módosítva  Az  EU.  támogatja.

 

Mond,  miért  nem  azzal  állnak  az  EU.  elé  a  nagytudású  döntéshozók,  hogy  az EU.  támogassa  azokat  a  gazdákat,  termelőket,  akik összefognak, s  20 -  25-en,  vagy  többen   itthon megépítenek  tároló,  szárító  helyiségeket /  ezekre  jövőre, s  utánna  is  szükségük  lesz /  Ja  és  a  környezetszennyezést  is  csökkentik  ezzel mai  hír,  a  duplájára  emelkedett,  sőt  többel  a  kibocsájtott CO 2   tonnánkénti ára.

 

Múlt  heti  hír.

A  MOL  illetékese  bejelentette,  a  következő  években tervezik több millió  tonna  kukorica  felvásárlását,  mivel  gk.  üzemagyagokat  akarnak  gyártani  belőlle.

 

Saját  porta  söprögetésnek,  kezdetnek  ennyi  elég?

A hozzászólás:
mabelle Creative Commons License 2005-06-30 00:09:33 701
udv mindenki

mirol is akaranak az angolok lemondani? az eddig fizetett ajandek egy reszerol...Mekkora reszerol??? azt mar nem mondjak, kodositenek, ahogy nagytesonal szokas... raadasul gondolom nem is a 3,5 milliard egy reszerol, hanem majd a 7 milliardbol (vagy nem ennyire kuszna fel??)

ahogy Makulata olvtars mondja ..mindenki sepergessen a sajat haza tajan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!