Keresés

Részletes keresés

Axióma Creative Commons License 2005-06-29 07:58:41 16
Azert a panelhoz kepest meg mindig jo lesz... Legalabbis remelem! (Nekunk helyhiany miatt lesz/lett vekony a fal, csak az ytongba nem mentem bele, majd szigetelunk).
A hozzászólás:
mediterranlako Creative Commons License 2005-06-28 16:09:23 15

Én is a vastaggabb falat javasolsom.

 

A 30-as fal+szigetelés fűtés szempontjából tökéletesen megfelel, azonban hermetikusan lezárja a falakat, a falak nem "lélegeznek" így odabenn a komfortérzeted sem lesz ugyanolyan. Az előttem szólóval egyetértek a többi dologban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!