|
|
|
|
 |
Axióma
2005-06-29 07:58:41
|
16
|
| Azert a panelhoz kepest meg mindig jo lesz... Legalabbis remelem! (Nekunk helyhiany miatt lesz/lett vekony a fal, csak az ytongba nem mentem bele, majd szigetelunk). |
|
A hozzászólás:
 |
mediterranlako
2005-06-28 16:09:23
|
15
|
Én is a vastaggabb falat javasolsom.
A 30-as fal+szigetelés fűtés szempontjából tökéletesen megfelel, azonban hermetikusan lezárja a falakat, a falak nem "lélegeznek" így odabenn a komfortérzeted sem lesz ugyanolyan. Az előttem szólóval egyetértek a többi dologban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|