|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Emdzsí
2005-06-27 19:49:22
|
2
|
|
Szia
A HIFI világban van egy faktor a WFT. Értéke 1-10-ig terjed. Ezt a fotós világba is át lehet konvertálni, ugyanis ez nem más mint a wife tolerance faktor, azaz a feleség türöképessége attól függöen hogy milyen drága hifi, illetve foto cuccal állítunk haza, illetve mennyi idöt fordítunk nem rá hanem a hobbynkra. Nekem még ilyen problémám nincs környezetem mindig elfogadta hobbymat, a lényeg hogy öket is vonjuk bele , szerettessük meg velük, ez a foto esetében nem is nehéz. A probléma akkor áll fenn ha kívülállóként nézik és nem értik miröl is van szó.
A fotós szerintem kicsit nyitottabban jár a világban jobban odafigyel rá.
|
|
Előzmény:
 |
hsoma
2004-02-01 22:39:28
|
-
|
Na sza'. Felvetette egy kolléga az "FM2 Fanclub" -ban (107. hsz.), hogy kélne csinálni egy topicot a családtagok hozzásállásáról. Hát itt van. De persze nem csak erről, hanem más témákról is szólna. Pl? Pl: Mennyire változtatott meg a fotózás?, Mennyiben más a hozzáállásod a környezetedhez, az emberekhez?, stb. Így indulásnak ennyi. Aztán majd alakul. Valahogy. Valameddig (remélem sokáig).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|