Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005-06-24 18:46:54 279
Előre láthatóan én is ott leszek a Vadasparkban vasárnap.
A hozzászólás:
jiljil Creative Commons License 2005-06-24 16:01:43 277
Vasárnap 10.00-kor a Vadaspark bejáratánál leszek.
Aki tud jöjjön!
/ Várhatóan kánikula lesz4/
Előzmény:
jiljil Creative Commons License 2005-06-21 18:02:21 270
Vasárnap 10.00? Így a családi ebédekre is oda lehet érni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!