|
|
|
|
 |
Ace Rodstein
2005-06-24 12:41:23
|
148
|
háát... ha Európa töketlen (inluding Hungary, bár ez szerintem konstans...), akkor akár.
mondjuk nem látok erre sok esélyt, tekintve UK 51th State szerepét. |
|
A hozzászólás:
 |
bolsh
2005-06-24 11:15:52
|
147
|
| És ha végén egy brit-kínai tengely lesz? Lehetetlen? |
|
Előzmény:
 |
Ace Rodstein
2005-06-23 23:59:36
|
143
|
szvsz Blair kőkeményen nyomul, és igaza van!
a nyomulásban is, meg az érveiben is.
Gyurcsány úr, aki már aposztrofáltatott mint a magyar Blair, vajon figyel? Vagy megy a "borzalmas tagsággal"?
brit-magyar tengely???
áh bilibe ér a kezem... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|