Keresés

Részletes keresés

zömi Creative Commons License 2005-06-24 10:30:38 146

Üdv.

 

Teljes mértékben egyetértek.

 

Ebben az országban burokban élünk, és semmi nyitottság, ötletesség nincs a vezetőkben. Gyurcsány és csapata görcsösen ragaszkodik egy elhibázott vonalhoz, és mindent az Eu-s támogatástól remél! A gazdaság versenyképessé tétele úgy látszik, erejét felülmúló feladat, olyannak tűnik, aki a nagy kapkodásban elmegy a jó dolgok mellett is.

A 100 lépés programja is ezt támasztja alá szerintem, ebben semmi következetesség, megfontoltság, hosszú távra tervezés nincs! Összehívta a volt miniszterelnököket, tőlük remélve valami egetrengető javaslatot?

A hazai parlamenti közvetítések sem szólnak másról, csak egymás pocskondiázásáról, és ebben ludas az ellenzék is.

Kíváncsian várom a fejleményeket, habár mérget mernék rá venni, hogy most mindenki elmegy a "jól megérdemelt" szabadságára!

A hozzászólás:
Ace Rodstein Creative Commons License 2005-06-24 08:59:08 145

ahogy olvasom a sajtót, Gy-ék megint lemaradnak mint  a borravaló.... Blair új szövetségeseket talált, a lengyel külügymin. és a szlovák kormányfő személyében...

 

láttam tegnap Blair beszédét live: ez egy politikus! ez benne lesz a törikönyvekben!

 

Ajrópának meg igencsak jót fog tenni az angol elnökség - legalábbis úgy tűnik

Előzmény:
zömi Creative Commons License 2005-06-24 05:59:31 144

Üdv.

 

Úgy tűnik, Blair meggyőzte az EU-s képviselőket, legalábbis a felszólalása utáni reakciókból ítélve. A Francia modell / lélegeztetőgépen tartani a gazdaságot/ megbukott!

 

Ep. felszólalásában Szájer J. is egyértelműen Blair melett tette le a voksát, és igaza van. Kíváncsi lennék, hogy más Magyar képviselők is így gondolják -e? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!