|
|
|
|
 |
zömi
2005-06-24 10:30:38
|
146
|
Üdv.
Teljes mértékben egyetértek.
Ebben az országban burokban élünk, és semmi nyitottság, ötletesség nincs a vezetőkben. Gyurcsány és csapata görcsösen ragaszkodik egy elhibázott vonalhoz, és mindent az Eu-s támogatástól remél! A gazdaság versenyképessé tétele úgy látszik, erejét felülmúló feladat, olyannak tűnik, aki a nagy kapkodásban elmegy a jó dolgok mellett is.
A 100 lépés programja is ezt támasztja alá szerintem, ebben semmi következetesség, megfontoltság, hosszú távra tervezés nincs! Összehívta a volt miniszterelnököket, tőlük remélve valami egetrengető javaslatot?
A hazai parlamenti közvetítések sem szólnak másról, csak egymás pocskondiázásáról, és ebben ludas az ellenzék is.
Kíváncsian várom a fejleményeket, habár mérget mernék rá venni, hogy most mindenki elmegy a "jól megérdemelt" szabadságára! |
|
A hozzászólás:
 |
Ace Rodstein
2005-06-24 08:59:08
|
145
|
ahogy olvasom a sajtót, Gy-ék megint lemaradnak mint a borravaló.... Blair új szövetségeseket talált, a lengyel külügymin. és a szlovák kormányfő személyében...
láttam tegnap Blair beszédét live: ez egy politikus! ez benne lesz a törikönyvekben!
Ajrópának meg igencsak jót fog tenni az angol elnökség - legalábbis úgy tűnik |
|
Előzmény:
 |
zömi
2005-06-24 05:59:31
|
144
|
Üdv.
Úgy tűnik, Blair meggyőzte az EU-s képviselőket, legalábbis a felszólalása utáni reakciókból ítélve. A Francia modell / lélegeztetőgépen tartani a gazdaságot/ megbukott!
Ep. felszólalásában Szájer J. is egyértelműen Blair melett tette le a voksát, és igaza van. Kíváncsi lennék, hogy más Magyar képviselők is így gondolják -e? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|