|
|
|
|
 |
Ace Rodstein
2005-06-24 08:59:08
|
145
|
ahogy olvasom a sajtót, Gy-ék megint lemaradnak mint a borravaló.... Blair új szövetségeseket talált, a lengyel külügymin. és a szlovák kormányfő személyében...
láttam tegnap Blair beszédét live: ez egy politikus! ez benne lesz a törikönyvekben!
Ajrópának meg igencsak jót fog tenni az angol elnökség - legalábbis úgy tűnik |
|
A hozzászólás:
 |
zömi
2005-06-24 05:59:31
|
144
|
Üdv.
Úgy tűnik, Blair meggyőzte az EU-s képviselőket, legalábbis a felszólalása utáni reakciókból ítélve. A Francia modell / lélegeztetőgépen tartani a gazdaságot/ megbukott!
Ep. felszólalásában Szájer J. is egyértelműen Blair melett tette le a voksát, és igaza van. Kíváncsi lennék, hogy más Magyar képviselők is így gondolják -e? |
|
Előzmény:
 |
Ace Rodstein
2005-06-23 23:59:36
|
143
|
szvsz Blair kőkeményen nyomul, és igaza van!
a nyomulásban is, meg az érveiben is.
Gyurcsány úr, aki már aposztrofáltatott mint a magyar Blair, vajon figyel? Vagy megy a "borzalmas tagsággal"?
brit-magyar tengely???
áh bilibe ér a kezem... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|