Keresés

Részletes keresés

bolsh Creative Commons License 2005-06-24 11:15:52 147
És ha végén egy brit-kínai tengely lesz? Lehetetlen?
zömi Creative Commons License 2005-06-24 05:59:31 144

Üdv.

 

Úgy tűnik, Blair meggyőzte az EU-s képviselőket, legalábbis a felszólalása utáni reakciókból ítélve. A Francia modell / lélegeztetőgépen tartani a gazdaságot/ megbukott!

 

Ep. felszólalásában Szájer J. is egyértelműen Blair melett tette le a voksát, és igaza van. Kíváncsi lennék, hogy más Magyar képviselők is így gondolják -e? 

A hozzászólás:
Ace Rodstein Creative Commons License 2005-06-23 23:59:36 143

szvsz Blair kőkeményen nyomul, és igaza van!

a nyomulásban is, meg az érveiben is.

 

Gyurcsány úr, aki már aposztrofáltatott mint a magyar Blair, vajon figyel? Vagy megy a "borzalmas tagsággal"?

 

brit-magyar tengely???

áh bilibe ér a kezem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!