Keresés

Részletes keresés

kentaura Creative Commons License 2005-06-23 21:52:24 8
azaz szó, de már én is fáradok.....
A hozzászólás:
kentaura Creative Commons License 2005-06-23 21:51:51 7
Kivéve ha vert falról van szö :-)
Előzmény:
belagyi Creative Commons License 2005-06-23 16:50:37 4
a másfél méter fastag vályogfalt nem veri semmi! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!