Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lolka02 Creative Commons License 2005-06-23 20:50:03 149
Ha állandóan rajta akarod tartani, akkor polárszűrő mellé vegyél UV szűrőt, mert a polár sötét, így mindig valamivel hosszabb záridőt kell használnod (amit persze nem neked kell csinálnod, a cirkulárisnál a fénymérő beállít mindent), mint ha csak UV lenne rajta.
Előzmény:
Vagabundusz Creative Commons License 2005-06-20 16:56:29 148

Sziasztok!

 

Egy Canon 17-85 IS USM-re milyen általános célú szűrőt javasoltok? Egy kis ég kékítés, tükröződés mentesítés ilyesmire gondoltam!

Hoya cilkulár polár szűrőt néztem ami UV is egyben. Erről van valakinek tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!