|
|
|
|
 |
zömi
2005-06-23 20:42:00
|
142
|
Üdv.
Hát igen, tipikus politikusra jellemző nyilatkozat, mindenki úgy érti, ahogy akarja.
Egyébként arról mi a véleményed, hogy Blair az akciójával megnyeri választásokat az ellenzéknek itt is - meg ott is? Amúgy is megcsappant mindkét gigász népszerűsége.... |
|
A hozzászólás:
 |
archimedex
2005-06-23 12:39:21
|
139
|
Az utolso mondatot tenyleg lehet ugy ertekelni hogy Schroder kitancol Chirac mogul. De hat kerem ez a diplomacia. Latja hogy a regi rendszer nem mukodik most keres uj szovetsegest. Mondjuk neki mar mindegy mert lemondott, de neki is erdeke lenne ha nem az o orszaga etetne a francia parasztot. Annyit meg megtehet hogy megadja Blairnek azt a politikai hatszelet ami a franciak leszerelesehez kell (meg addig amig szava van).
A
|
|
Előzmény:
 |
zömi
2005-06-23 12:27:51
|
138
|
Üdv.
...Az elmúlt napok és hetek vitái Schröder szerint világosan megmutatták, hogy Európa az elkövetkező hónapokban két pólus között választhat. Egyesek szeretnék az Európai Uniót kicsontozni és egy szabadkereskedelmi övezetté redukálni. Mások egy politikailag aktív és a történéseket alakító EU-t képzelnek el. „Ez utóbbi az én politikai célom” – szögezi le a cikkben a német kancellár. A politikai unió célja pedig Schröder szerint, hogy kiérlelt reformlépésekkel egyensúlyban tartsa az egyén személyes felelősségét és a cselekvőképes szociális rendszer szolidáris teljesítményére vonatkozó igényeket. ... /Bild Zeitung/
Hm.... Ezt akár úgy is lehet érteni, hogy a Franciák egyedül maradtak!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|