|
|
|
|
 |
archimedex
2005-06-23 11:59:09
|
135
|
Az mar regen rossz hogy Magyaroszagon nepszavazast kell tartani azert hogy a politikat uralo partok hozzanak konszenzusos dontest egy temaban hogy Magyarorszagnak jo legyen :)
Az ember azt gondolja hogy maguktol is tudjak hogy ez a feladatuk :)
A |
|
A hozzászólás:
 |
bolsh
2005-06-23 11:43:14
|
134
|
| Nem így értettem. Szerintem arról szólt (volna), hogy a többségi mszp-szdsz és a kisebbségi fidesz+mdf és még a függetlenek' hozzanak eggyütt egy konszenzusos törvényt, amely ebből adódóan mindenkinek jó lehetett volna. |
|
Előzmény:
 |
archimedex
2005-06-23 11:15:01
|
133
|
a KAP szerintem is elhibazott lepes volt a Fidesznek meg kellett volna folytania hogy ne deruljon ki hogy igazabol mi a lakossag velemenye. Tobbet artott mint hasznalt.
A |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|