Keresés

Részletes keresés

archimedex Creative Commons License 2005-06-23 11:59:09 135

Az mar regen rossz hogy Magyaroszagon nepszavazast kell tartani azert hogy a politikat uralo partok hozzanak konszenzusos dontest egy temaban hogy Magyarorszagnak jo legyen :)

 

Az ember azt gondolja hogy maguktol is tudjak hogy ez a feladatuk :)

 

A

A hozzászólás:
bolsh Creative Commons License 2005-06-23 11:43:14 134
Nem így értettem. Szerintem arról szólt (volna), hogy a többségi mszp-szdsz és a kisebbségi fidesz+mdf és még a függetlenek' hozzanak eggyütt egy konszenzusos törvényt, amely ebből adódóan mindenkinek jó lehetett volna.
Előzmény:
archimedex Creative Commons License 2005-06-23 11:15:01 133

a KAP szerintem is elhibazott lepes volt a Fidesznek meg kellett volna folytania hogy ne deruljon ki hogy igazabol mi a lakossag velemenye. Tobbet artott mint hasznalt.

 

A

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!