Keresés

Részletes keresés

BbojsziI Creative Commons License 2005-06-23 20:07:48 280
A Novoflex Retro roppant drága és az EF-S obikhoz nem biztos hogy használható. A barkácsolás sokkal olcsóbb az öszköltség kb. 15e Ft ha nincs esztergályos ismerős akkok kicsit drágább.
A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2005-06-23 07:40:57 279
Esetleg vehetsz gyári, az összes adatot elektromos úton átvivő EOS fordítógyűrűt közel 300 Euroért. Akkor minden eddig felvetett gondod megszűnik. Használhatod az AF-es objektívjeidet retro állásban. Nem kamu, csak szerintem piszok drága.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!