Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
papírhajó Creative Commons License 2005-06-23 06:13:07 62

Passz. De az építkezés nem túl bizalomgerjesztő. A teherautók, csak nagy betonkockákon tudnak bejutni, és nem 1 betonpumpa ragadt be a "mocsárba".

 

Amúgy az 1. ütem, nagyon jól néz ki az útról. De nekem vannak fenntartásaim.

Őszintén szólva én nem vennék épülő új lakást. Addig amíg fel nem épült. Annyi rosszat hallani.

Előzmény:
szomi_szomi Creative Commons License 2005-06-22 10:21:28 61
"mocsárfalva" ez tetszik :-) Egyébként 100-150 éve gyakorlatilag egész kelenföld és lágymányos mocsaras vidék volt. Érdekes amit írsz, de ha jól emlékszem van egy patak az erdő és a lakósporttelep között. Annak kéne elvezetnie a vizet, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!