|
|
|
|
 |
BbojsziI
2005-06-22 20:15:20
|
278
|
| A szűrőmenetet az elöbb kihagyram. Cokin adaptergyűrű felé kacsingatok valami cserélhetős kialakításban. Jelenleg egy kinai gumi napellenző gyűrűje van alkalmazásban (ez volt a legolcsóbb). |
|
A hozzászólás:
 |
BbojsziI
2005-06-22 20:09:14
|
277
|
dallas-one Soligor 12mm-es közgyűrűt vettem ketté. Két műanyag gyűrű és egy nyák lemez, négy csavar és persze drót (amivel az érintkezőket összekötöd) kell plusz alkatrésznek. Aránylag jól szerelhető nem nehéz feladat elkészíteni. Az EF-S obi miatt a közgyűrűn némi változtatást kell eszközölni egy reszelővel. A makro topikban régebben elmélkedtünk a szétszerelés helyett két közgyűrű használatán. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|