|
|
|
|
 |
zömi
2005-06-22 13:27:49
|
124
|
Na igen!
Blair gőzerővel munkálkodik ezen. A Svéd Persson már két nap múlva tárgyalt Londonban, ha jól tudom a Lengyel kormányfővel is napokon belül találkozik......
A Franciák és a Németek belpolitikai válságuk miatt vert helyzetben vannak, az Eu Parlamentben Blair lessz a legerősebb. Ja, és az USA is beveti minden tekintélyét első számú szövetségese érdekében! |
|
A hozzászólás:
 |
archimedex
2005-06-22 13:12:48
|
123
|
De az EU szempontjabol is lehet hogy jobb lecserelni (vagy inkabb hatterbe szoritani) azokat a vezetoket akiknek az eddigi politikat koszonthettuk (nemetek es franciak).
A |
|
Előzmény:
 |
König von der Kommunista
2005-06-22 13:09:32
|
122
|
No igen csakhogy Európa a most végfázisába futott több, párhuzamosan várható krízisben nem azt követeli (kvázi), hogy ki a hangosabb majom, hanem egy jól körülhatárolható egységes védelmi programra van szüksége. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|