Keresés

Részletes keresés

zömi Creative Commons License 2005-06-22 13:27:49 124

Na igen!

 

Blair gőzerővel munkálkodik ezen. A Svéd Persson már két nap múlva tárgyalt Londonban, ha jól tudom a Lengyel kormányfővel is napokon belül találkozik......

A Franciák és a Németek belpolitikai válságuk miatt vert helyzetben vannak, az Eu Parlamentben Blair lessz a legerősebb. Ja, és az USA is beveti minden tekintélyét első számú szövetségese érdekében!

A hozzászólás:
archimedex Creative Commons License 2005-06-22 13:12:48 123

De az EU szempontjabol is lehet hogy jobb lecserelni (vagy inkabb hatterbe szoritani) azokat a vezetoket akiknek az eddigi politikat koszonthettuk (nemetek es franciak).

 

A

Előzmény:
König von der Kommunista Creative Commons License 2005-06-22 13:09:32 122

No igen csakhogy Európa a most végfázisába futott több, párhuzamosan várható krízisben nem azt követeli (kvázi), hogy ki a hangosabb majom, hanem egy jól körülhatárolható egységes védelmi programra van szüksége.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!