|
|
|
|
 |
archimedex
2005-06-22 13:12:48
|
123
|
De az EU szempontjabol is lehet hogy jobb lecserelni (vagy inkabb hatterbe szoritani) azokat a vezetoket akiknek az eddigi politikat koszonthettuk (nemetek es franciak).
A |
|
A hozzászólás:
 |
König von der Kommunista
2005-06-22 13:09:32
|
122
|
No igen csakhogy Európa a most végfázisába futott több, párhuzamosan várható krízisben nem azt követeli (kvázi), hogy ki a hangosabb majom, hanem egy jól körülhatárolható egységes védelmi programra van szüksége. |
|
Előzmény:
 |
zömi
2005-06-22 13:05:27
|
121
|
Üdv.
"Ugyanis irtó nagy szája van, szemtelen, mint a légy,"....
Hát, hiszen politikus....
Egyébként véleményem szerint nem véletlen, hogy az Eu-s csúcson totális támadást intézett a Francia - Német érdekcsoport ellen!
Az Angolok, Skandináv - Benelux híveikkel együtt vezető szerepre törnek, kihasználva J.C, és Schroeder agonizálását! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|