Keresés

Részletes keresés

archimedex Creative Commons License 2005-06-22 13:12:48 123

De az EU szempontjabol is lehet hogy jobb lecserelni (vagy inkabb hatterbe szoritani) azokat a vezetoket akiknek az eddigi politikat koszonthettuk (nemetek es franciak).

 

A

A hozzászólás:
König von der Kommunista Creative Commons License 2005-06-22 13:09:32 122

No igen csakhogy Európa a most végfázisába futott több, párhuzamosan várható krízisben nem azt követeli (kvázi), hogy ki a hangosabb majom, hanem egy jól körülhatárolható egységes védelmi programra van szüksége.

Előzmény:
zömi Creative Commons License 2005-06-22 13:05:27 121

 

Üdv.

 

"Ugyanis irtó nagy szája van, szemtelen, mint a légy,"....

 

Hát, hiszen politikus....

Egyébként véleményem szerint nem véletlen, hogy az Eu-s csúcson totális támadást intézett a Francia - Német érdekcsoport ellen!

Az Angolok, Skandináv - Benelux híveikkel együtt vezető szerepre törnek, kihasználva J.C, és Schroeder agonizálását!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!