Keresés

Részletes keresés

König von der Kommunista Creative Commons License 2005-06-22 13:05:01 120
Látom, érted...  :)   Most két dolog lehet: vagy elolvasod mégegyszer, vagy nem. A első esetben is két lehetőség van ismét...
A hozzászólás:
archimedex Creative Commons License 2005-06-22 13:02:02 119

Lehet hogy a Golf-aramlat leallasat nem kellene Tony Blairre kenni. Amugy a franciaknal hegyekben all a reaktor azok kozul nyugodtan elszallhat egy aztan akkor Anglia:Franciaorszag 1:1.

 

A

Előzmény:
König von der Kommunista Creative Commons License 2005-06-22 12:49:32 118

Hât, hât ennek a jó kis mezőgazdász topiknak némileg ellentmondva, kicsit befenyíteném a Tony fiút.

 

Ugyanis irtó nagy szája van, szemtelen, mint a légy, ám van két bibi. Az egyik Sellafield, a másik prózaian a Golf-megállás. Az atomfeldolgozó kissé hanyag kezelése folytán a legjobb whisky-szigetek válnak lassan atomszennyezetté, de jut Írországnak is, és vissza is pörög Angliának. De ez eddig móka, ha vesszük a Golf-áramlat várható lassulását, és GB teljes befagyását. A nagy pofa esetleg nem tesz majd jót azok szemében, akiktől a menekülő britek a befogadást kérik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!