|
|
|
|
 |
König von der Kommunista
2005-06-22 13:05:01
|
120
|
| Látom, érted... :) Most két dolog lehet: vagy elolvasod mégegyszer, vagy nem. A első esetben is két lehetőség van ismét... |
|
A hozzászólás:
 |
archimedex
2005-06-22 13:02:02
|
119
|
Lehet hogy a Golf-aramlat leallasat nem kellene Tony Blairre kenni. Amugy a franciaknal hegyekben all a reaktor azok kozul nyugodtan elszallhat egy aztan akkor Anglia:Franciaorszag 1:1.
A |
|
Előzmény:
 |
König von der Kommunista
2005-06-22 12:49:32
|
118
|
Hât, hât ennek a jó kis mezőgazdász topiknak némileg ellentmondva, kicsit befenyíteném a Tony fiút.
Ugyanis irtó nagy szája van, szemtelen, mint a légy, ám van két bibi. Az egyik Sellafield, a másik prózaian a Golf-megállás. Az atomfeldolgozó kissé hanyag kezelése folytán a legjobb whisky-szigetek válnak lassan atomszennyezetté, de jut Írországnak is, és vissza is pörög Angliának. De ez eddig móka, ha vesszük a Golf-áramlat várható lassulását, és GB teljes befagyását. A nagy pofa esetleg nem tesz majd jót azok szemében, akiktől a menekülő britek a befogadást kérik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|