|
|
|
|
 |
MZ5
2005-06-24 20:13:54
|
280
|
Magam is DAF jelölt vagyok ,addig is nézzetek be kis képtáramba
http://kep.tar.hu/obetko |
|
 |
attila7575
2005-06-24 18:46:27
|
278
|
Helló Viktor, nem rosszak a képeid, a grillezésről készültet különösen elvágyódva néztem :) No, félre a tréfát, jól haladsz. |
|
A hozzászólás:
 |
Viktor (Bcs)
2005-06-22 07:15:33
|
274
|
Jó reggelt mindenkinek ezen a szép napon!
Feltettem néhány képet a legfrissebb fotózásomból, a kep.tar.hu/hrviktor címen a Kertiparti mappában található. Szeretném ha valaki megnézné és véleményt mondana egyik-másik képről. Nekem a méhecskés és a supermacro-s lila virág jön be a legjobban. Előre is köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|