Keresés

Részletes keresés

MZ5 Creative Commons License 2005-06-24 20:13:54 280
Magam is DAF jelölt vagyok ,addig is nézzetek be kis képtáramba

http://kep.tar.hu/obetko
attila7575 Creative Commons License 2005-06-24 18:46:27 278
Helló Viktor, nem rosszak a képeid, a grillezésről készültet különösen elvágyódva néztem :)
No, félre a tréfát, jól haladsz.
A hozzászólás:
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005-06-22 07:15:33 274
Jó reggelt mindenkinek ezen a szép napon!

Feltettem néhány képet a legfrissebb fotózásomból, a kep.tar.hu/hrviktor címen a Kertiparti mappában található. Szeretném ha valaki megnézné és véleményt mondana egyik-másik képről. Nekem a méhecskés és a supermacro-s lila virág jön be a legjobban. Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!