Keresés

Részletes keresés

**buci** Creative Commons License 2005-06-22 19:52:10 275
Köszi szépen a beszámolót, biztos, hogy én sem fogok benne csalódni:)
A hozzászólás:
Ahmet Creative Commons License 2005-06-21 20:34:05 270

Bár nem nekem szólt a kérdés, de most vettem egyet. Kipróbálni nem igen tudtam az elmúlt órákban, de:

Pontosan olyan, mint a Soligor telekonverter, csak nincs benne semmi. A belső felülete nem igazán matt, de fekete. Nem hiszem, hogy nagyban befolyásolná a képalkotást, mert a bajonett miatt peremek vannak kialakítva minden gyűrű mindkét végén. Elég korrektül kapcsolódnak a bajonettek, bár egy kicsit szorosak. AF és blende jelet szépen átviszi, mást nem igazán lehet róla elmondani.

Előzmény:
**buci** Creative Commons License 2005-06-19 16:49:14 263
Azért tudom, mert én is szeretnék venni Soligor közgyűrűsort 1 hónap múlva, és én már után is néztem, hogy hol lehet olcsón! Ha megvan a cuccos, kérlek írj róla nekem véleményt, mert nagyon érdekelne, köszi szépen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!