Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005-06-21 19:01:01 272
Koszi... egy kollega erdeklodott
A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-21 18:24:16 271
Köszi szépen.


Ha AI-S, akkor manuál fókusz. Állítólag elég jók ezek az obik. Ja, az F bajonett is azt jelenti, hogy NEM AF, csak F. Vannak köztük kimagaslóan jók, de nagyon meg kell nézni, hogy milyen állapotban van, mert ezek elég régik.
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-06-21 17:55:39 269

Attila:

 

Index topik: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9042477&la=45254863 

olvass vissza kb 50 hozzaszolast.

 

Nikonosok: elarulnatok mit lehet tudni erol az obirol:

Nikkor AIS 400/3.5 <- Nikon F bajonett? Beszerezheto? Mit fontos tudni rola? Milyen aron szaladgal (bar ezt megnezem e-bayen) Koszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!