Keresés

Részletes keresés

jiljil Creative Commons License 2005-06-24 16:01:43 277
Vasárnap 10.00-kor a Vadaspark bejáratánál leszek.
Aki tud jöjjön!
/ Várhatóan kánikula lesz4/
A hozzászólás:
jiljil Creative Commons License 2005-06-21 18:02:21 270
Vasárnap 10.00? Így a családi ebédekre is oda lehet érni.
Előzmény:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-21 17:43:16 267
Halló mindenki,


guzzy: igen, én vagyok a D70-es fazon. Sajnálom, hogy nem mér fényt a manuálokkal, mikor pl az olcsóbb 300D igen. Mérges vagyok, mert az ilyesmi nem befektetés, csak döntés kérdése.


Hétvége vadaspark: részemről mehet! Majd megírjátok mikor.


mullerp: belinkelnéd ha megkérlek hogy hol lehet olvasni a magyar paypal-os használatról? Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!