|
|
|
|
 |
attila7575
2005-06-21 18:24:16
|
271
|
Köszi szépen.
Ha AI-S, akkor manuál fókusz. Állítólag elég jók ezek az obik. Ja, az F bajonett is azt jelenti, hogy NEM AF, csak F. Vannak köztük kimagaslóan jók, de nagyon meg kell nézni, hogy milyen állapotban van, mert ezek elég régik. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
attila7575
2005-06-21 17:43:16
|
267
|
Halló mindenki,
guzzy: igen, én vagyok a D70-es fazon. Sajnálom, hogy nem mér fényt a manuálokkal, mikor pl az olcsóbb 300D igen. Mérges vagyok, mert az ilyesmi nem befektetés, csak döntés kérdése.
Hétvége vadaspark: részemről mehet! Majd megírjátok mikor.
mullerp: belinkelnéd ha megkérlek hogy hol lehet olvasni a magyar paypal-os használatról? Előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|