Keresés

Részletes keresés

jiljil Creative Commons License 2005-06-21 18:02:21 270
Vasárnap 10.00? Így a családi ebédekre is oda lehet érni.
mullerp Creative Commons License 2005-06-21 17:55:39 269

Attila:

 

Index topik: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9042477&la=45254863 

olvass vissza kb 50 hozzaszolast.

 

Nikonosok: elarulnatok mit lehet tudni erol az obirol:

Nikkor AIS 400/3.5 <- Nikon F bajonett? Beszerezheto? Mit fontos tudni rola? Milyen aron szaladgal (bar ezt megnezem e-bayen) Koszi!

A hozzászólás:
attila7575 Creative Commons License 2005-06-21 17:43:16 267
Halló mindenki,


guzzy: igen, én vagyok a D70-es fazon. Sajnálom, hogy nem mér fényt a manuálokkal, mikor pl az olcsóbb 300D igen. Mérges vagyok, mert az ilyesmi nem befektetés, csak döntés kérdése.


Hétvége vadaspark: részemről mehet! Majd megírjátok mikor.


mullerp: belinkelnéd ha megkérlek hogy hol lehet olvasni a magyar paypal-os használatról? Előre is köszönöm.
Előzmény:
jiljil Creative Commons License 2005-06-21 17:11:35 266
A szegedi VADASPARK viszont nagyon rendben van!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!