|
|
|
|
 |
Donky
2005-06-21 17:38:54
|
106
|
Így van. Szerintem.
És többet nem tudok mondani. Kérem kapcsojjaki. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Donky
2005-06-21 17:24:34
|
103
|
A konkrét témával kapcsolatos mellékszálak, kitekintések, vele kapcsolatos látótérszélesítés nem offtéma.
Ha maximálisan a topicnyitó által felvetett történésre koncentrálnánk, akkor a topic megérne kb. 20 hozzászólást, ezeknek a fele is nagyjából a 'nahát, mik vannak' mondanivalóhoz konvergálna, mind tartalomban, mind hosszban.
Az egyes vallási fanatizmusokból eredő szélsőségek megemlítése eme helyen nem off, és nem is gyűlölködés.
Szerintem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|