Keresés

Részletes keresés

Donky Creative Commons License 2005-06-21 17:38:54 106

Így van. Szerintem.

És többet nem tudok mondani. Kérem kapcsojjaki.

A hozzászólás:
Édy Endre Creative Commons License 2005-06-21 17:25:59 104
Szerinted.
Előzmény:
Donky Creative Commons License 2005-06-21 17:24:34 103

A konkrét témával kapcsolatos mellékszálak, kitekintések, vele kapcsolatos látótérszélesítés nem offtéma.

 

Ha maximálisan a topicnyitó által felvetett történésre koncentrálnánk, akkor a topic megérne kb. 20 hozzászólást, ezeknek a fele is nagyjából a 'nahát, mik vannak' mondanivalóhoz konvergálna, mind tartalomban, mind hosszban.

 

Az egyes vallási fanatizmusokból eredő szélsőségek megemlítése eme helyen nem off, és nem is gyűlölködés.

 

Szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!