|
|
|
|
 |
Édy Endre
2005-06-21 17:30:24
|
105
|
Konkrét téma: De szép is Zala/BAZ megye.
Mellékszál és látótérszélesítés: Nahát, nem ott van Söjtör/Tokaj!? &@#˘łŁß&#>
Szélesítsd csak, szélesítsd! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Donky
2005-06-21 17:24:34
|
103
|
A konkrét témával kapcsolatos mellékszálak, kitekintések, vele kapcsolatos látótérszélesítés nem offtéma.
Ha maximálisan a topicnyitó által felvetett történésre koncentrálnánk, akkor a topic megérne kb. 20 hozzászólást, ezeknek a fele is nagyjából a 'nahát, mik vannak' mondanivalóhoz konvergálna, mind tartalomban, mind hosszban.
Az egyes vallási fanatizmusokból eredő szélsőségek megemlítése eme helyen nem off, és nem is gyűlölködés.
Szerintem. |
|
Előzmény:
 |
Édy Endre
2005-06-21 16:34:07
|
98
|
| Nem láttam seholsem, hogy tágabb értelemben való értekezésről lett volna szó. Eléggé konkrétan leítta a topicnyitó, hogy miről szól. Minek ezt erre-arra tovább ragozni? Ennyire muszáj kiélni az elfojtott indulatokat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|