Keresés

Részletes keresés

Édy Endre Creative Commons License 2005-06-21 17:30:24 105

Konkrét téma: De szép is Zala/BAZ megye.

Mellékszál és látótérszélesítés: Nahát, nem ott van Söjtör/Tokaj!? &@#˘łŁß&#>

 

Szélesítsd csak, szélesítsd! :)

Édy Endre Creative Commons License 2005-06-21 17:25:59 104
Szerinted.
A hozzászólás:
Donky Creative Commons License 2005-06-21 17:24:34 103

A konkrét témával kapcsolatos mellékszálak, kitekintések, vele kapcsolatos látótérszélesítés nem offtéma.

 

Ha maximálisan a topicnyitó által felvetett történésre koncentrálnánk, akkor a topic megérne kb. 20 hozzászólást, ezeknek a fele is nagyjából a 'nahát, mik vannak' mondanivalóhoz konvergálna, mind tartalomban, mind hosszban.

 

Az egyes vallási fanatizmusokból eredő szélsőségek megemlítése eme helyen nem off, és nem is gyűlölködés.

 

Szerintem.

Előzmény:
Édy Endre Creative Commons License 2005-06-21 16:34:07 98
Nem láttam seholsem, hogy tágabb értelemben való értekezésről lett volna szó. Eléggé konkrétan leítta a topicnyitó, hogy miről szól. Minek ezt erre-arra tovább ragozni? Ennyire muszáj kiélni az elfojtott indulatokat?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!