Keresés

Részletes keresés

attila7575 Creative Commons License 2005-06-21 17:43:16 267
Halló mindenki,


guzzy: igen, én vagyok a D70-es fazon. Sajnálom, hogy nem mér fényt a manuálokkal, mikor pl az olcsóbb 300D igen. Mérges vagyok, mert az ilyesmi nem befektetés, csak döntés kérdése.


Hétvége vadaspark: részemről mehet! Majd megírjátok mikor.


mullerp: belinkelnéd ha megkérlek hogy hol lehet olvasni a magyar paypal-os használatról? Előre is köszönöm.
A hozzászólás:
jiljil Creative Commons License 2005-06-21 17:11:35 266
A szegedi VADASPARK viszont nagyon rendben van!
Előzmény:
papugaja Creative Commons License 2005-06-21 17:05:16 264
Az a szag! Csak azt tudnám feledni!
Pedig vagy húsz éve már, hogy megfordultam ott. Majdnem fel is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!