|
|
|
|
 |
attila7575
2005-06-21 17:43:16
|
267
|
Halló mindenki,
guzzy: igen, én vagyok a D70-es fazon. Sajnálom, hogy nem mér fényt a manuálokkal, mikor pl az olcsóbb 300D igen. Mérges vagyok, mert az ilyesmi nem befektetés, csak döntés kérdése.
Hétvége vadaspark: részemről mehet! Majd megírjátok mikor.
mullerp: belinkelnéd ha megkérlek hogy hol lehet olvasni a magyar paypal-os használatról? Előre is köszönöm. |
|
A hozzászólás:
 |
jiljil
2005-06-21 17:11:35
|
266
|
| A szegedi VADASPARK viszont nagyon rendben van! |
|
Előzmény:
 |
papugaja
2005-06-21 17:05:16
|
264
|
Az a szag! Csak azt tudnám feledni! Pedig vagy húsz éve már, hogy megfordultam ott. Majdnem fel is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|