Keresés

Részletes keresés

jiljil Creative Commons License 2005-06-21 17:11:35 266
A szegedi VADASPARK viszont nagyon rendben van!
A hozzászólás:
papugaja Creative Commons License 2005-06-21 17:05:16 264
Az a szag! Csak azt tudnám feledni!
Pedig vagy húsz éve már, hogy megfordultam ott. Majdnem fel is.
Előzmény:
datee Creative Commons License 2005-06-21 16:58:23 263
:)) mintha megallt volna az ido :)
a szag is a régi :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!