Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-06-21 17:05:16 264
Az a szag! Csak azt tudnám feledni!
Pedig vagy húsz éve már, hogy megfordultam ott. Majdnem fel is.
A hozzászólás:
datee Creative Commons License 2005-06-21 16:58:23 263
:)) mintha megallt volna az ido :)
a szag is a régi :)
Előzmény:
mullerp Creative Commons License 2005-06-21 08:52:31 262
Mi a gond komam a kecsoi vadasparkkal? En kethetente kapcsolatba kerulok vele... amikor elmegy mellette a vonatom :-) Nagyon gaz meg mindig? Kb 10 evesen voltam ott utoljara!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!