|
|
|
|
 |
papugaja
2005-06-21 17:05:16
|
264
|
Az a szag! Csak azt tudnám feledni! Pedig vagy húsz éve már, hogy megfordultam ott. Majdnem fel is. |
|
A hozzászólás:
 |
datee
2005-06-21 16:58:23
|
263
|
:)) mintha megallt volna az ido :) a szag is a régi :) |
|
Előzmény:
 |
mullerp
2005-06-21 08:52:31
|
262
|
| Mi a gond komam a kecsoi vadasparkkal? En kethetente kapcsolatba kerulok vele... amikor elmegy mellette a vonatom :-) Nagyon gaz meg mindig? Kb 10 evesen voltam ott utoljara! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|