Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Caipi Creative Commons License 2005-06-21 12:50:49 56
Tényleg csak jó esetben. A miénk teljesen vasbeton, és többet is láttam már teljesen téglátlanul épülni. Pl. az erzsébeti Baross utcában most befejezettet.  
Előzmény:
dokeee Creative Commons License 2005-06-20 16:51:42 53
Nem vagyok ugyan szakember, de ahogy látom ezeket az új "lakóparkokat", a technológia nem sokban különbözik a paneltől, csak itt in situ készül a panel, a közfal meg jó esetben tégla :).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!