Keresés

Részletes keresés

4KEREKES Creative Commons License 2005-06-21 08:17:54 17
vagy úgy is mondhatnánk:ez a volt demiszes, mafffiózó ripacs Feri,nyugodtan üljön le egy volt kisz titkárral biztos találnak közös emlékeket
A hozzászólás:
MiraxScan Creative Commons License 2005-06-20 20:46:01 16
Milyen baj van?
Mert nem lesz 200x-től EU-s költségvetés?
Miért ne lenne, csak máshogy.
Feri azt hiszi, hogy ő és a többi volt min.elnök valamit is mególd?
Orbán ne üljön le ezzel a volt demiszes, mafffiózó ripacs Ferivel.
Baromság.
Előzmény:
zömi Creative Commons License 2005-06-20 20:38:39 10

Üdv.

 

Igenis le kellene ülnie mindnek egy asztalhoz, és megmutatni, hogy képesek együttműködni, ha baj van. Márpedig most az van!

 

Egyébként Gyurcsánynak hosszú idő óta ez az első igazán épkézláb ötlete, - mégha  totális tehetetlenségére is utal. Az Eu. csúcsvezetői hazavágtak minket, és a többi Visegrádit.......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!