|
|
|
|
 |
4KEREKES
2005-06-21 08:17:54
|
17
|
| vagy úgy is mondhatnánk:ez a volt demiszes, mafffiózó ripacs Feri,nyugodtan üljön le egy volt kisz titkárral biztos találnak közös emlékeket |
|
A hozzászólás:
 |
MiraxScan
2005-06-20 20:46:01
|
16
|
Milyen baj van? Mert nem lesz 200x-től EU-s költségvetés? Miért ne lenne, csak máshogy. Feri azt hiszi, hogy ő és a többi volt min.elnök valamit is mególd? Orbán ne üljön le ezzel a volt demiszes, mafffiózó ripacs Ferivel. Baromság. |
|
Előzmény:
 |
zömi
2005-06-20 20:38:39
|
10
|
Üdv.
Igenis le kellene ülnie mindnek egy asztalhoz, és megmutatni, hogy képesek együttműködni, ha baj van. Márpedig most az van!
Egyébként Gyurcsánynak hosszú idő óta ez az első igazán épkézláb ötlete, - mégha totális tehetetlenségére is utal. Az Eu. csúcsvezetői hazavágtak minket, és a többi Visegrádit....... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|