|
|
|
|
 |
tfa
2005-06-20 20:45:11
|
15
|
| Emlékszünk még, mikor D-209-es csapdába átverte hogy csapdába csalja az Orbánt. Hülye is az Orbán s megérdemli, ha ennek a Megyótlól milliószorta nagyobb gazembernek a meghívására odamegy. |
|
 |
Törölt nick
2005-06-20 20:43:04
|
14
|
helyesebben: "...ha Orbán együtt, a három amortizálttal, a naptévés elfekvőből előtámolygott Hób..." |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-06-20 20:41:04
|
11
|
| Nagy marhaság lenne, ha Orbán együtt, a három amortizált, a naptévés elfekvőből előtámolygott Hóbagollyal, Gyufával, meg a megpuccsolt makogóval trióban ülne szemben Lopcsány von Apróval. Önmagát degradálná, ha elfogadná a Puccsos szereposztását. Ne lépjen a kupec csapdájába. |
|
Előzmény:
 |
tfa
2005-06-20 20:32:20
|
8
|
| Orbánnak nem kéne leülnie ezzel a vigyori balfék bohóccal s nem kéne legitámálnia. Előbb Gyurcsány nyerjen meg egy választást, mert egyelőre párszáz kilóra megvett vattaemberen kívül őt más nem szavazta meg miniszterelnöknek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|