|
|
|
|
 |
MiraxScan
2005-06-20 20:46:01
|
16
|
Milyen baj van? Mert nem lesz 200x-től EU-s költségvetés? Miért ne lenne, csak máshogy. Feri azt hiszi, hogy ő és a többi volt min.elnök valamit is mególd? Orbán ne üljön le ezzel a volt demiszes, mafffiózó ripacs Ferivel. Baromság. |
|
 |
tfa
2005-06-20 20:41:07
|
12
|
| Már hogy lenne baj? A legfontosabb dolog most a 100 lépés népszerűsítése. A gazdaság jó formában van, az ország lendületben, a jólét meg nagy, mi több: igen nagy. |
|
A hozzászólás:
 |
zömi
2005-06-20 20:38:39
|
10
|
Üdv.
Igenis le kellene ülnie mindnek egy asztalhoz, és megmutatni, hogy képesek együttműködni, ha baj van. Márpedig most az van!
Egyébként Gyurcsánynak hosszú idő óta ez az első igazán épkézláb ötlete, - mégha totális tehetetlenségére is utal. Az Eu. csúcsvezetői hazavágtak minket, és a többi Visegrádit....... |
|
Előzmény:
 |
tfa
2005-06-20 20:32:20
|
8
|
| Orbánnak nem kéne leülnie ezzel a vigyori balfék bohóccal s nem kéne legitámálnia. Előbb Gyurcsány nyerjen meg egy választást, mert egyelőre párszáz kilóra megvett vattaemberen kívül őt más nem szavazta meg miniszterelnöknek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|