Keresés

Részletes keresés

MiraxScan Creative Commons License 2005-06-20 20:46:01 16
Milyen baj van?
Mert nem lesz 200x-től EU-s költségvetés?
Miért ne lenne, csak máshogy.
Feri azt hiszi, hogy ő és a többi volt min.elnök valamit is mególd?
Orbán ne üljön le ezzel a volt demiszes, mafffiózó ripacs Ferivel.
Baromság.
tfa Creative Commons License 2005-06-20 20:41:07 12
Már hogy lenne baj? A legfontosabb dolog most a 100 lépés népszerűsítése. A gazdaság jó formában van, az ország lendületben, a jólét meg nagy, mi több: igen nagy.
A hozzászólás:
zömi Creative Commons License 2005-06-20 20:38:39 10

Üdv.

 

Igenis le kellene ülnie mindnek egy asztalhoz, és megmutatni, hogy képesek együttműködni, ha baj van. Márpedig most az van!

 

Egyébként Gyurcsánynak hosszú idő óta ez az első igazán épkézláb ötlete, - mégha  totális tehetetlenségére is utal. Az Eu. csúcsvezetői hazavágtak minket, és a többi Visegrádit.......

Előzmény:
tfa Creative Commons License 2005-06-20 20:32:20 8
Orbánnak nem kéne leülnie ezzel a vigyori balfék bohóccal s nem kéne legitámálnia. Előbb Gyurcsány nyerjen meg egy választást, mert egyelőre párszáz kilóra megvett vattaemberen kívül őt más nem szavazta meg miniszterelnöknek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!